Projektowanie stron www

Szeroki zakres usług kierujemy zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Nasza oferta obejmuje tworzenie różnego rodzaju stron internetowych opartych na systemie CMS (Content Management System): od witryn firmowych, przez sklepy online, po portale tematyczne i blogi.

 

Tworzymy indywidualny projekt graficzny według potrzeb każdego klienta.

Na pracę nad projektem graficznym strony składają się: analiza rynku i potrzeb klienta, rozpisane na etapy działania uwzględniające termin wykonania zadania, niezbędne konsultacje ze zleceniodawcą oraz ostateczne wdrożenie projektu.

 

Nasza dewiza to jakość. Nie robimy stron "na szybko"... Robimy je dobrze!

Wysoka jakość tworzonych przez nas stron jest efektem pracy zespołu doświadczonych profesjonalistów oraz indywidualnego podejścia do każdego klienta. Dzięki wieloletniej obecności na rynku usług informatyczno-reklamowych potrafimy sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Jesteśmy otwarci na zlecenia niestandardowe, wymagające jeszcze większego zaangażowania połączonego z ponadprzeciętną kreatywnością.

 

Hosting, domeny - czyli czym nie musisz się martwić.

W cenie wykonania strony www oferujemy BEZPŁATNĄ rejestrację domeny (adresu internetowego) oraz hosting (miejsce na przechowywanie zasobów). Do tego dowolna liczba kont e-mail w domenie klienta GRATIS.

Bogaty wachlarz naszych usług obejmuje także kompetentne doradztwo w zakresie: wyboru odpowiedniej domeny, dalszych kierunków rozwoju strony, pozycjonowania i social mediów oraz wzrostu liczby odwiedzin.

 

Zobacz nasze najnowsze wdrożenia.

 

ELSTAR Engineering (3)

AUTO-WARSZTAT (2)

AM-CAR (1)

EL-FACTOR (2)

Models for Divers (2)

ARRINERA (5)

JDPLAST (3)

FOTO Iwonka (2)

PERSPEKTYWA (2)

Smileest (1)

Więcej projektów (49)